29.03.2019 | 11:36

У сучасному сільськогосподарському виробництві постійно зростає кількість технологічних процесів, хімічних речовин, генетично-модифікованих організмів, що представляють небезпеку для життя і здоров’я працівників сільського господарства. Саме врахування небезпечних та шкідливих факторів є основою для підвищення рівня безпеки сільського господарства.

З початком весняно-польових робіт попередження виробничого травматизму та нещасних випадків на підприємствах агропромислового комплексу набуває особливої актуальності. Для того, щоб ознайомити з вимогами нормативно-правових актів з питань охорони праці, які поширюються на тих, хто працює в сільському господарстві і як «працювати безпечно» проводять навчання безробітних у Чернівецькій районній філії Вінницького ОЦЗ.

Так, з 25 по 27 березня 2019 року 25 осіб з числа безробітних проходили професійне навчання (підвищення кваліфікації) на базі Дніпропетровського ЦПТО ДСЗ за  навчальною програмою «Правове регулювання взаємовідносин у сільському господарстві з елементами охорони праці».

«Основним завданням  заходів  і  засобів  по  охороні  праці  в  сільському господарстві є створення для працівників здорових і  безпечних умов праці, попередження  та  профілактика  виникнення  професійних  захворювань, нещасних випадків і аварій», - говорить викладач Сергій Ніжньовський.

По завершенні навчання було проведено перевірку знань з охорони праці та техніки безпеки, в результаті якої учасники отримали посвідчення про підвищення кваліфікації та «озброєнні» новими знаннями та навичками будуть працевлаштовані на підприємства агропромислового комплексу Чернівецького району.