27.11.2019 | 11:29

26 листопада 2019 року з нагоди Міжнародного дня  осіб інвалідністю фахівці Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели круглий стіл на тему: «Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями – першочергове завдання соціальних служб та роботодавців».

На захід були запрошені представники Управління соціального захисту населення,  Ямпільської райдержадміністрації, роботодавці та  особи з інвалідністю які перебувають на обліку, як безробітні.

Розпочав захід заступник начальника відділу  надання соціальних послуг Віталій Зверховський. Він наголосив що служба зайнятості спільно із соціальними партнерами робить все можливе по забезпеченню зайнятості громадян з обмеженими фізичними можливостями, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні. 

Фахівець Ямпільської філії також розповів про можливість навчання в Вінницькому навчальному центрі інвалідів.

Продовжила провідний спеціаліст з обслуговання та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення – Наталія Уманець, яка підкреслила, що зараз створюються всі умови для усунення обмежень життєдіяльності  осіб з інвалідністю, відновлення і компенсації їх порушених або втрачених здібностей до побутової, професійної, суспільної діяльності. Вона розповіла про порядок надання путівок в санаторно-лікувальні заклади України та Вінницької області.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Віра Поліщук ознайомила безробітних з актуальними вакансіями, напрямками навчання за сприяння служби зайнятості,   розповіла про громадські роботи по благоустрою населених пунктів. В ході заходу всі присутні обмінювались думками та задавали питання, відбулись живі та дієві дискусії.

Учасники круглого столу відзначили актуальність обговорюваних питань та необхідність активізації роботи в цьому напрямку на всіх рівнях, спрямовані на вирішення проблем осіб з інвалідністю.