22.07.2016 | 13:59

З метою пришвидшення повернення безробітних до продуктивної зайнятості, щочетверга в Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості проходять засідання комісії з довготривалого безробіття, на які запрошуються особи, які отримують соціальні послуги понад 6 місяців.

Так, 21 липня на засідання комісії були запрошені 8 жінок, які відносяться до категорії «одинока мати».

Під час засідання фахівці центру зайнятості разом з безробітними проаналізували ситуацію на ринку праці міста та району, причини незайнятості кожного довготривалого безробітного і визначили необхідні заходи для вирішення питання працевлаштування. Особисті консультанти з працевлаштування спільно із фахівцями відділу взаємодії із роботодавцями для кожної клієнтки, запрошеної на засідання комісії, підібрали по декілька варіантів пропозицій роботи, в тому числі й тимчасової.

Для уникнення зловживання громадянами в сфері надання соціальної допомоги та пільг, до участі в роботі комісії долучились фахівці міського та районного управлінь праці та соціального захисту населення, які безпосередньо займаються питаннями призначення допомог одиноким матерям.

Безробітні були попередженні щодо впливу факту відмови від запропонованої роботи на рішення про призначення соціальної допомоги (а жінки їх отримують, як правило, декілька – як одинока мати, як малозабезпечена сім’я, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг), так і на її розмір.

В результаті засідання комісії усі безробітні погодились пройти співбесіди з роботодавцями щодо працевлаштування на підібрані вакансії.

Сподіваємося, що такий формат співпраці служби зайнятості та органів соціального захисту населення буде більш результативним та сприятиме поверненню громадян до зайнятості.