31.07.2020 | 10:09

Одним із найтяжчих злочинів в усьому світі є торгівля людьми, яка є не лише сучасною формою рабства, яка порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням.

Так,  30 липня з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Чернівецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості провела інформаційну кампанію для шукачів роботи з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми та небезпеку, яку вона становить.

Кожен з нас вважає, що жертвами сучасних работорговців стають люди з низьким освітнім рівнем. Як свідчить статистика, потрапити в рабство може будь-хто, зокрема, серед постраждалих чимало людей з технічною та, навіть, вищою освітою. Теж саме стосується і віку: серед зареєстрованих постраждалих наймолодшій було лише три роки, а найстаршій – вісімдесят три.

Торгівля людьми не визнає державних кордонів, не зважає на відмінності між розвинутими державами і державами, що розвиваються. Вона легко адаптується як до бідності, так і до розкоші, є актуальною майже для всіх народів. Отже, боротьба із цим злочином, порушенням прав людини в сучасному світі вимагає об'єднання зусиль міжнародної спільноти та громадськості кожної країни.