23.12.2019 | 14:46

На свято Миколая до спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Староприлуцької об’єднаної територіальної громади завітали представники державної адміністрації, служби зайнятості, поліції, громадських організацій та привітали дітлахів Днем Святого Миколая, наступаючими новорічними святами та вручили подарунки.

У 1958 році в приміщенні колишньому маєтку графа Мерінга була створена загальноосвітня школа-інтернат. В 1980 році вона була реорганізована в Староприлуцьку допоміжну школу-інтернат. Тут працює талановитий, досвідчений педагогічний колектив, а найголовніше — діти. Крок за кроком, урок за уроком в країну знань ведуть школярів вчителі та вихователі. З дітьми працюють 47 педагогічних працівників.

«Ми приїхали сюди для того, аби подарувати свято дітям. Ми дуже хочемо, щоб вони завжди відчували себе потрібними і зростали повноцінними членами нашого суспільства. Адже кожна дитина є особливою і потребує від нас, дорослих, опіки та піклування» - зазначив Віталій Руденко, директор Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Він вручив від колективу Липовецької районної філії Вінницького ОЦЗ телевізор, з надією, що він буде для діток віконцем в світ доброго, цікавого та прекрасного.

На знак вдячності, вихованці закладу подарувати присутнім концертну програму.