16.10.2020 | 13:26

Професія «оператор котельні» або «машиніст (кочегар) котельні» передбачає  щорічну перевірку знань в зв’язку з тим, що відноситься до категорії особливо небезпечних.

Саме тому, напередодні опалювального сезону на замовлення роботодавців, Вінницькою обласною службою зайнятості було організовано професійне навчання  безробітних з Вінницького, Гайсинського, Жмеринського, Ілінецького, Калинівського, Літинського, Немирівського, Оратівського, Погребищенського, Томашпільського, Тростянецького, Ямпільського районів та м. Вінниці.

Через Сумський ЦПТО державної служби зайнятості підвищили кваліфікацію 151 машиніст (кочегар) котельні за навчальною програмою «Дотримання правил безпечного ведення робіт під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на твердому паливі» та  138 операторів котельні - за навчальною програмою «Дотримання правил безпечного ведення робіт під час експлуатації обладнання, що працює під тиском на газоподібному паливі».

Всі слухачі здали іспити та отримали допуски до робіт.

Через Дніпропетровський ЦПТО державної служби зайнятості підвищили кваліфікацію 42 машиніста (кочегара) котельні із числа безробітних Ямпільського району за навчальною програмою «Організація та виконання робіт у котельнях на різних видах палива».

З початком запуску котелень безробітні будуть працевлаштовані. Вони обслуговуватимуть котельні лікарень, шкіл, дитячих садочків, житлово-комунальних господарств області.