11.09.2019 | 09:28

З 06 по 10 вересня 2019 року в Тиврівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проходило навчання безробітних за програмою «Оператор котельні».

Під конкретне замовлення роботодавців району фахівці філії направили на навчання 13 осіб, які мають професію «Оператор котельні». Заняття проводив викладач Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну ВНАУ Петро Клинко.

Під час підвищення кваліфікації слухачі поновили знання щодо принципу роботи котлів, що обслуговуються; складу теплоізоляційних мас та основних способів теплоізоляції котлів і паротрубопроводів; правил поводження з газом та устаткуванням, яке знаходиться під напругою; призначенням та умовами застосування простих і середньої складності контрольно-вимірювальних приладів; будови та режиму роботи устаткування тепломережних бойлерних установок або станцій м’ятої пари; охорони праці та техніки безпеки на робочому місці.

Підвищення кваліфікації безробітних здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. З початком опалювального сезону безробітні будуть працевлаштовані на підприємства, організації та установи району.