26.12.2019 | 09:45

Відомо, що знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному світі, один із основних інструментів міжнародної комунікації.

Про історію молодого викладача іноземних мов, колишню клієнтку центру зайнятості, яка рішуче втілила свою бізнес-ідею за сприяння служби зайнятості наша розповідь. У 2012 році пані Юлія закінчила Донецький національний університет і отримала кваліфікацію перекладача з англійської та німецької мов; працювала викладачем у ДОННУ ім. В.Стуса,  а по закінченні контракту з вузом, восени  2017 року звернулася за допомогою у працевлаштуванні до служби зайнятості, оскільки самотужки знайти роботу ніяк не вдавалося.

В результаті конструктивного спілкування з фахівцями центру зайнятості, активній участі у тренінгах і семінарах пані Юлія швидко зорієнтувалася на ринку праці міста, зрозуміла власні професійні можливості та переваги - вирішила викладацькі навики та любов до іноземних мов поєднати в бізнес-ідею! Окрім того і висновки  проведеного фахівцями центру зайнятості психодіагностичного тестування підтвердили, що у Юлії є здібності до підприємництва. Підтримуючи  бажання клієнта започаткувати підприємницьку діяльність спрямували  її на навчання основам малого бізнесу  і розробки бізнес-плану, який вона успішно захистила і уже, в листопаді 2017 року, започаткувала власну справу. Крім того, отримала від служби зайнятості фінансову підтримку у розмірі одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

«Надання освітянських послуг з вивчення іноземних мов є, нині, досить затребуваним та актуальним напрямком діяльності. За останні кілька років попит на німецьку і англійську значно зріс, з’явилося багато іноземних партнерів та інвесторів. Вдячна фахівцям Вінницького міського центру зайнятості за щиру і професійну підтримку  мого бажання започаткувати власну справу в такому перспективному напрямку діяльності», - зазначила Юлія Кущ у розмові з Тетяною Нестерук, фахівцем центру зайнятості, яка і надалі підтримує зв'язок з підприємцями – початківцями та здійснює моніторинг успішного ведення підприємницької діяльності вінничанами, які отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.