30.06.2020 | 09:33

Урядова ініціатива з допомоги по частковому безробіттю направлена на мінімізацію втрат малого та середнього бізнесу через зупинення або скорочення діяльності, спричинених пандемією коронавірусу (COVID-19).

Допомога по частковому безробіттю є своєчасною фінансовою підтримкою, яка допоможе зберегти робочі місця та здійснити дієві кроки для виходу з карантину.

Крижопільська районна філія зосередила увагу на інформуванні роботодавців щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Крім розміщення інформації у засобах масової інформації та інтернет-ресурсах, були проведені зустрічі з фізичними особами-підприємцями безпосередньо у місцях проведення їх діяльності, що дозволило забезпечити інформування більшого кола осіб.

Результатом роботи, станом на 26 червня 2020 року стало подання роботодавцями та фізичними особами – підприємцями 145 пакетів документів для допомоги по частковому безробіттю, по 45 з яких прийняті позитивні рішення під час розгляду робочою групою у Вінницькому обласному центрі зайнятості.

Своїм правом у отриманні допомоги по частковому безробіттю скористались  наприклад такі великі підприємства Крижопільського району, як  ТОВ «Крижопільський елеватор» та ПРАТ «АТП-10539», які звернулись до районної філії для отримання фінансової підтримки працівників та збереження 62 робочих місць.

Отже, допомогу по частковому безробіттю отримають більше 200 осіб, в тому числі 130 фізичні особи - підприємці  без найманої праці.

Фахівці Крижопільської районної філії продовжують приймати заяви на отримання допомоги по частковому безробіттю. Тож звертайтесь, якщо ви чи ваш бізнес на період карантину потребує державної допомоги.