28.07.2022 | 15:33

Розпочинаючи діяльність у новому місті, релокована із Запорізької області оптово-торгівельна компанія «Референс» зіткнулась з питанням, як швидко знайти професійні кадри. Звернулися до Вінницького міського центру зайнятості і для них швидко підібрали менеджера та обліковця з числа внутрішньо переміщених осіб.

Олександра та Поліна переїхали до Вінниці з Запорізької області, швидко облаштувалися та звернулися до центру зайнятості щоб шукати роботу.

У Олександри в минулому - робота у сфері торгівлі та мирне життя у Мелітополі. Під час одного з відвідувань кар’єрний радник порадила їй посаду менеджера (управителя) у ТОВ «Оптово-торгівельній компанії «Референс». Олександра без вагань прийняла цю пропозицію, вдало пройшла співбесіду та працевлаштувалась.

Поліна мала досвід роботи психологом в держустанові міста Мелітополя. Від свого кар'єрного радника дізналася про актуальну вакансію обліковця з реєстрації бухгалтерських даних на новому підприємстві, яке перемістилося з її рідного краю. Дівчина також успішно пройшла співбесіду.

«Під час окупації рідного міста ми з Олександрою разом навчалися на курсах з бухгалтерії, де і вперше зустрілися. А вдруге нас доля звела тут у Вінниці, як безробітних шукачів роботи! Ми вже здружилися, адже працюватимемо в одному трудовому колективі», - ділиться емоціями Поліна.

Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти ТУТ   

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa