22.02.2021 | 14:31

Робота існує для тих, хто її шукає. Вислів відомий, проте завжди актуальний. Отож, 22 лютого 2021 року у Вінницькому міському центрі зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для безробітних, які зацікавлені в оперативному працевлаштуванні.

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Чорна і Лілія Іщенко презентували актуальні вакансії на ТОВ «ТІРАС-12». А саме:

  • Фахівця з розробки та тестування програмного забезпечення, в завдання якого входить розробка тест-планів для приладів охоронного та пожежного призначення тощо; обов’язково знання англійської мови; запропонована заробітна плата від 15 000 грн.
  • Фахівця з методів розширення ринку збуту - (Контент-маркетолог), основні завдання якого це презентації, створення відео та іншого графічного контенту тощо; обов’язково знання англійської мови; запропонована заробітна плата від 15 000 грн.
  • Фахівця з технічного супроводу - (Інженер з технічної підтримки професійних систем безпеки); запропонована заробітна плата від 10 000 грн.

Безробітні отримали детальну інформацію про діяльність ТОВ «ТІРАС-12», яке займається виробництвом обладнання зв'язку, а бажаючі працевлаштуватися одразу пройшли індивідуальну співбесіду з рекрутерами служби зайнятості. Зазначимо, що обов’язковою умовою для співбесіди з роботодавцем є наявність резюме у кандидатів на вакансії.

За результатами, резюме одного претендента на вакансію «фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення» надіслали роботодавцю для розгляду і прийняття кадрового рішення.