10.10.2019 | 09:24

На сьогодні в службі зайнятості створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах.

Щороку, напередодні опалювального сезону, роботодавці починають шукати операторів котельні, апаратників хімводоочищення та машиністів (кочегарів) котелень. Перевагу надають працівникам, які підвищили кваліфікацію та отримали допуск до виконання робіт.

Жмеринська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості до початку опалювального сезону кожного року проводить підвищення кваліфікації безробітних шляхом проходження курсів цільового призначення на базі «Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету» за вищезазначеними професіями. Готують спеціалістів для КП «Вінницяоблтеплоенерго», Северинівської ЛВЛ, МКП «Енергоресурс», Чернятинського коледжу ВНАУ, Браїлівської с/р, Севринівської с/р, ДНЗ «Браїлівський ПЛ», Жмеринського РМЦПМСД.

Навчання безкоштовне, за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Після закінчення навчання слухачі гарантовано будуть працевлаштовані на підприємства, установи, організації.