21.08.2019 | 16:33

Безробітні, які перебувають на обліку у Ямпільській районній філії Вінницького ОЦЗ, підвищили кваліфікацію за навчальною програмою «Машиніст (кочегар) котельні».

Навчання проходило з 16 по 20 серпня 2019 року на базі Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну ВНАУ. За направленням Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості 20 безробітних проходили професійне навчання на замовлення роботодавців.

В процесі навчання розглядалися питання: розпалення котлів з урахуванням дотримання техніки безпеки та правил розпалення, регулювання рівномірного горіння палива, ведення обліку показань вимірювальних приладів (температура води, рівень пари та води, тиск пари тощо), контролю справності котлів, регулювання навантаження котлів відповідно до заданого в інструкції графіка, усунення несправностей у роботі котельного обладнання, забезпечення безперебійної роботи обладнання. Слухачі отримали необхідний рівень знань, умінь, навичок, опанували інноваційні методи в роботі.