15.02.2017 | 14:56

14 лютого 2017 року фахівці Ленінського районного центру зайнятості міста Вінниці провели презентацію роботодавця - Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для 32 безробітних, які зареєстровані в центрі зайнятості

В презентації взяли участь представники роботодавця - директор Центру Лариса Пікановська, начальник відділу персоналу Наталя Рябоконь та головний спеціаліст Тетяна Медведєва.

З метою інформування осіб, які шукають роботу, про можливість проходження конкурсу на заміщення вакантних посад у Центрі, безробітним презентували посади заступника керівника бюро правової допомоги та головних спеціалістів відділів представництва, правової інформації та консультації.

Метою конкурсу є відкритий та неупереджений відбір кваліфікованих та вмотивованих на роботу в сфері надання безоплатної правової допомоги кандидатур на основі кваліфікаційних вимог та об’єктивних критеріїв, зокрема наявність вищої юридичної освіти не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільне володіння українською мовою тощо.

В межах програми презентації Лариса Пікановська ознайомила безробітних з основними напрямами діяльності Центру та конкретними вимогами до майбутніх претендентів.

На завершення презентації начальник відділу персоналу Наталя Рябоконь надала більш детальну інформацію особам, що виявили інтерес до такого варіанту працевлаштування, та відповіла на індивідуальні запитання присутніх.