21.08.2019 | 08:22

З метою укомплектування вакансій  продавця непродовольчих товарів та перукаря до приватного підприємця Олександри Павловської, 20 серпня 2019 року  у  Погребищенській  районній філії Вінницького ОЦЗ відбувся міні-ярмарок вакансій.

Захід відвідали 13 безробітних,  які перебувають на обліку в районній філії та шукають роботу.

Відкрила міні-ярмарок вакансій провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Любов Слободянюк. Яка зазначила, що  такі заходи сприяють ефективному підбору кадрів.

Шукачів роботи поінформували про можливість проведення навчання на замовлення роботодавця за професією перукар-модельєр.

Олександра Павловська розповіла  про специфіку роботи, ознайомила з режимом та умовами праці, рівнем заробітної плати. Окрім цього, роботодавець відмітила, що районною філією в магазин «Люкс» 16 серпня 2019 року була укомплектована вакансія продавця продовольчих товарів, після проведеної презентації.

Під час проведення міні-ярмарку безробітні задавали питання, активно спілкувались з роботодавцем всі учасники отримали  консультації з питань законодавства  про  працю та зайнятість населення.