16.06.2016 | 15:58

З метою активізації роботи з новоствореними підприємствами, ознайомлення їх із змінами, внесеними до нормативно-правових актів України у сфері зайнятості населення, зокрема щодо відповідальності за порушення законодавства про працю, 16 червня 2016 року в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці відбувся семінар для роботодавців на тему «Партнерство з роботодавцями – пріоритет роботи центру зайнятості». В заході взяли участь 12 представників роботодавців міста.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лівобережного МРЦЗ Лілія Бойко ознайомила учасників семінару із підсумками роботи центру зайнятості за п'ять місяців 2016 року, станом ринку праці, приділила увагу питанню пошуку роботи для громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема учасників АТО та вимушених переселенців, розповіла про комплекс соціальних послуг центру зайнятості, спрямованих на задоволення кадрових потреб роботодавців.

Також Лідія Бойко акцентувала увагу присутніх на можливості застосування механізму щодо виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що є вагомим стимулом зростання зайнятості та створення нових робочих місць.

Звертаючись до роботодавців, провідний юрисконсульт Олександр Качурішин надав вичерпну інформацію стосовно легалізованого працевлаштування, переваг дотримання норм законодавства про зайнятість та працю та відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій за їх порушення.

На завершення заходу фахівці центру зайнятості вкотре наголосили, що одним із пріоритетних напрямів діяльності державної служби зайнятості є налагодження взаємовигідних партнерських відносин з роботодавцями.