15.02.2017 | 10:08

Між Крижопільським районним центром зайнятості та районним військовим комісаріатом триває співпраця з підбору кандидатів для проходження служби за контрактом у Збройних Силах України.

Так, 14 лютого 2017 року в Крижопільському районному центрі зайнятості відбувся черговий семінар для 20 безробітних за участю представника районного військового комісаріату Олега Резніка.

Заступник директор центру зайнятості Михайло Слободяник, відкриваючи захід, закликав безробітних до використання можливості такого варіанту працевлаштування. «На сьогоднішній день вже 6 безробітних жителів району підписали контракт на проходження служби у Збройних Силах України, зокрема одна особа в 2017 році. Такі семінари проводяться спільно з військовим комісаріатом не лише для спрямування осіб, які шукають роботу, на службу за контрактом, а й для більш широкого інформування всього населення району про можливість такого виду працевлаштування», - зауважив М. Слободяник.

Представник військового комісаріату, старший лейтенант Олег Резнік більш детально розповів присутнім про умови проходження служби за контрактом, її тривалості, ознайомив з матеріальним забезпеченням контрактників, перспективами кар’єрного росту, соціальним та правовим захистом військовослужбовців та членів їх родин.

На завершення семінар проходив у форматі «питання – відповідь». Не залишилось осторонь і питання волонтерської допомоги тим військовослужбовцям, які знаходяться на передовій.