оп
06.12.2018 | 11:15

05 грудня 2018 року провідний фахівець з профорієнтації Калинівської районної філії Любов Владичук завітала до Бережанської ЗОШ 1-3 ступенів с. Бережани з метою проведення профорієнтаційного заходу «Урок реального трудового життя» для 29 старшокласників . 

Фахівець ознайомила учнів з «Барометром професій», який формується відповідно до затребуваності робітничих кадрів на підприємствах району. Випускники дізнались про світ професій, їх класифікацію, головні критерії вибору професії, основні помилки при професійному самовизначенні.

Учні довідались про професії, які будуть актуальними на ринку праці в майбутньому. Ознайомилися з он-лайн-версію системи профорієнтаційної діагностики та консультування – «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», яка нещодавно запрацювала на інтернет-порталі Державної служби зайнятості. Фахівець  районної філії наголосила на зручності її використання.

«Після реєстрації та отриманого персонального коду користувач має можливість безкоштовно пройти тестування в зручному для себе середовищі  та отримати звіт, який допоможе зорієнтуватися у виборі майбутньої професії» - зазначила Л. Владичук.

Зустріч пройшла в атмосфері щирості та довіри. Наостанок фахівець з профорієнтації надала інформацію про перелік соціальних послуг, які надає служба зайнятості та  запросили випускників до співпраці  в частині допомоги у свідомому виборі майбутньої професії.