26.12.2019 | 10:52

Улюблене зимове свято малюків, та й дорослих, вже не за горами. І так хочеться наблизити диво, стати його частинкою. І що може краще, ніж створення приємних дрібниць для нього ㅡ іграшок на новорічну тематику. Як просто зробити свято і наповнити життя маленькими радощами? Як з легкістю створити казку для своїх дітей і розкрити магію Різдва та Нового року? Адже ми всі в очікуванні чудес у новорічну та Різдвяну ніч… Потрібно лише бажання.

Саме сьогодні створювали новорічні дива для своїх дітей та рідних фахівці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ під керівництвом досвідченої майстрині Таїсії Нікітюк, депутата селищної ради, яка  приймає активну участь в громадському житті району та нагороджена грамотами районного відділу культури.  Вона допомогла зробити Різдвяного янгола - символа свята Різдва Христового, який стане чудовим оберегом та прикрасою на ялинку.

Під час майстер-класу панував святковий настрій. Безсумнівно, виготовлений власноруч янгол буде дарувати дітям теплі спогади про цю зимову зустріч. Відмінною прикрасою став новорічний вінок та дзвіночки.  Майстер-класи з виготовлення іграшок для ялинки своїми руками повертають в наш побут добрі традиції. Сучасні яскраві матеріали роблять цей процес легким і приємним, а результат роботи з виготовлення новорічної прикраси створює гармонію в душі. 

Даруйте радість колегам, друзям та близьким! Скористайтеся чудовою нагодою наповнити свою оселю або офіс атмосферою тепла та свята.