30.07.2020 | 16:02

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми Чечельницька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості спільно з Чечельницькою районною бібліотекою для дорослих 30 липня 2020 року  долучилися до інформування населення щодо проблем торгівлі людьми.

Акція проходила в рамках інформаційної кампанії, організованої Міністерством соціальної політики України у співпраці з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Представництвом МОМ в Україні - Агентством ООН з питань міграції, Громадською спілкою «А21 Україна».

 Щороку по всьому світу мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу, і Україна - не виключення.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Чечельницької районної  філії Вінницького ОЦЗ Алла Овчар, розповсюдила інформаційні листівки та буклети з інформацією про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми, а також перелік установ, закладів, служб та організацій, які надають допомогу в таких ситуаціях.

Обізнаний – значить озброєний. Чим більше людей будуть обізнані з проблемою торгівлі людьми, тим захищиніше буде наше суспільство. Жертвою може стати кожен. Давайте разом не допустимо насилля.