10.01.2022 | 16:23

Одним із напрямів роботи Вінницької обласної служби зайнятості є підтвердження результатів неформального професійного навчання.

Таке навчання є актуальним, якщо особа, яка звертається до служби зайнятості, має знання, досвід роботи або професійні навики за певною професією, але не має документа встановленого зразка про присвоєння кваліфікації.

За допомогою підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничою професією, працівник може отримати кваліфікацію або підвищити її, внаслідок чого отримати свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

До Піщанської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості звернулася начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Піщанської селищної ради Наталя Королюк. Вона просила допомогти отримати такий документ кухарю загальноосвітньої школи №1 Людмилі Антонішиній.

Фахівці Піщанської філії опрацювали наявні документи кандидата на навчання, надали необхідні консультації та видали направлення до Одеського ЦПТО ДСЗ.

Оцінювання результатів неформального навчання кухарів проходило у декілька етапів. Звичайно, жінка хвилювалася, але бажання і досвід займатися улюбленою справою не дозволило їй зійти з дистанції. Людмила Дмитрівна успішно підтвердила свої кухарські вміння та добрі знання теорії, тож успішно склала іспит та отримала свідоцтво державного зразка за професією «Кухар».