24.12.2019 | 09:49

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,

У барвінки зодягайся, моє щире слово.

Колосися житом в полі, піснею в оселі,

Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.

Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали,

Як з колиски дорогої мовоньку кохали.

Л. Забашта

Українська мова офіційно визнана однією з найкрасивіших - вона посідає друге місце в світі за мелодійністю (після італійської) та третє, за красою лексики (після французької та перської).

От і історія успіху вінничанки, яка за сприяння служби зайнятості започаткувала власну справу, тісно пов’язана з вивченням та пропагуванням рідної мови.

Світлана Моісеєнко – талановита, енергійна, позитивна особистість. З вдячністю, нині, згадує той період життя, коли отримувала професійну підтримку фахівців центру зайнятості, зокрема, Анжелу Гавриш, кар’єрного радника, яка допомогла зорієнтуватися на ринку праці і визначитися з власними професійними орієнтирами. Тренінги в центрі зайнятості, семінари, в тому числі семінар "Як розпочати свій бізнес?" зміцнили віру у власні можливості. Пані Світлана  склала бізнес-план, вдало захистила його перед членами комісії Вінницького міського центру зайнятості та, у вересні цього року, започаткувала власну справу у сфері надання освітянських послуг, а саме, відкрила навчальну студію української мови у нашому місті. Тепер впевнено і завзято займається улюбленою справою.

Зверненню до Вінницького міського центру зайнятості передувала робота проректором вінницького вишу та ведення факультативу з української мови.

- Я мріяла надавати освітні послуги з вивчення української мови широкому колу земляків, адже бажання досконало знати  рідну мову є у багатьох, особливо це стосується молоді. Сповна використовую свої освітянські переваги, які полягають в 20-літньому викладацькому  досвіді, знанні новітніх педагогічних технологій, індивідуальному підході до учнів, гнучкому розкладі проведення занять. Пишаюся, що мої послуги користуються попитом…, - зазначає  пані Світлана, під час спілкування з Тетяною Нестерук, фахівцем Вінницького міського центру зайнятості, яка з моніторинговим візитом, днями, відвідала новостворений навчальний центр.

До речі, пані Світлана постійно впроваджує якісь мовні новинки, щоб спонукати людей писати грамотно. Нещодавно придумала ноу-хау: розміщує в Instagram фото оголошень з текстовими помилками, на які натрапляє мандруючи містом, та  заохочує безкоштовним заняттям з вивчення української мови тих, хто першим підбере грамотне  трактування! Приємно, що вінницька молодь любить і шанує рідну мову - прагне досконало нею володіти.

Знаємо, що наше місто багате на талановитих людей, які також мають наміри започаткувати власний бізнес, працювати за правилами, тому запрошуємо до Центру підтримки та розвитку підприємництва, який діє у Вінницькому міському центрі зайнятості, де кожен охочий може отримати детальну інформацію щодо можливості започаткування та ведення власної справи.