06.08.2019 | 10:49

Все нове і сучасне, що з’являється у нашому місті завжди привертає увагу молоді та активних вінничан. Відкриття у Вінниці закладу харчування «Білий Налив» в центрі міста, стало ледь не основною подією літа-2019 серед тих, хто любить атмосферні заклади.

А як все розпочиналося – розповімо.

Власниця нового закладу, Наталія Зарічнюк, до лютого 2019 працювала економістом в одній із установ міста. Після звільнення з посади одразу  звернулась до Вінницького міського центру зайнятості за фаховою підтримкою у реалізації давнього бажання започаткувати власну справу, яка приноситиме прибуток та задоволення, мріяла дарувати людям радість і комфорт.

В співпраці з кар’єрним радником Вірою Давидовою склали індивідуальний план, підбирали підходящу роботу, а бажаний напрямок діяльності – підприємництво залишався в пріоритеті.

Тетяна Нестерук, фахівець відділу активної підтримки безробітних зорієнтувала у необхідних профінформаційних та профорієнтаційних послугах.

«Служба зайнятості спрямувала мене на навчання з основ малого бізнесу на базі  державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке  міжрегіональне вище професійно-технічне училище». Відвідувала також семінари із загальних питань зайнятості населення, «Як розпочати власний бізнес» за участю спеціаліста Державної фіскальної служби, ознайомилася з необхідною інформацією у Центрі підтримки та розвитку підприємництва. Розробила бізнес-план, успішно його представила комісії Вінницького міського центру зайнятості  - отримала від служби зайнятості допомогу для започаткування власної справи. І вже навесні реалізувала мрію – стала власницею нового закладу громадського харчування у рідній Вінниці», – ділиться пані Наталія. – «Білий налив» – наш сімейний бізнес, адже рішення ми приймали спільно і виважено та й левова доля праці лягла на плечі старшого сина і чоловіка. Щоб бізнес перетворився на успішний – потрібно максимально докладати зусилля,  робити все якісно і з великим бажанням», – вважає власниця кафе та щиро дякує службі зайнятості за підтримку у відповідальний період її життя.