06.06.2019 | 16:49

Роботодавці міста охоче користуються можливістю участі у міні-ярмарках вакансій, які відбуваються щотижня у Вінницькому міському центрі занятості. 06 червня 2019 року на міні-ярмарок запросили дитячий навчальний заклад №11 у якому є вакансії вихователів, помічників вихователів, кухарів,  музичного керівника, сторожа.

Більше тридцяти шукачів роботи відвідали міні-ярмарок вакансій аби дізнатися про ситуацію на ринку праці міста, отримати фахові консультації спеціалістів центру зайнятості, а також особисто поспілкуватися з представником дитячого садочка.

Під час заходу фахівці відділу взаємодії з роботодавцями ознайомили присутніх з актуальними пропозиціями роботи у дитячих садочках нашого міста, а також рекрутинговими послугами служби зайнятості.

Представник дитячого навчального закладу №11 презентувала дитячий садочок і надала детальну інформацію про вимоги до кандидатів на працевлаштування, режим роботи, розповіла про завдання та обов’язки по кожній вакансії, а також відповіла на запитання.

Попередню співбесіду пройшли троє осіб, яких зацікавила робота вихователя, помічника вихователя, сторожа.