11.07.2019 | 13:53

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Вінницького міського центру зайнятості тісно співпрацюють з роботодавцями міста, прагнучи всебічно допомогти у вирішенні не тільки кадрових питань, а й усіх інших, які стосуються трудового законодавства.

Для ознайомлення роботодавців з сучасними тенденціями на ринку праці, 11 липня 2019 року в приміщенні Вінницького міського центру зайнятості відбувся семінар – практикум для роботодавців на тему: «Служба зайнятості - роботодавцям».

«Служба зайнятості має потужні можливості для того, щоб оперативно і якісно вирішувати кадрові потреби роботодавців міста», - розпочала семінар директор центру зайнятості Олена Лутохіна та презентувала нові підходи та форми роботи центру зайнятості, які сприяють задоволенню кадрових потреб роботодавців.

У семінарі взяв участь провідний фахівець відділу організації надання послуг роботодавцям Вінницького обласного центру зайнятості Сергій Гончарук. Він ознайомив учасників семінару з вимогами законодавства щодо порядку використання праці іноземців в Україні. Довідково зазначив, що з початку року до Вінницьким обласним центром зайнятості було видано та продовжено 72 дозволи на використання праці іноземних громадян.

Також на семінарі були розглянуті інші питання, зокрема щодо використання електронних сервісів служби зайнятості та проведення опитування роботодавців щодо задоволеності послугами служби зайнятості.

Розвиваючи тему зацікавленості роботодавців у системній співпраці з центром зайнятості, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Кислиця надала змістовне роз’яснення щодо можливостей використання електронного кабінету роботодавця на web-сайті служби зайнятості. Лариса Рибінська - заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями, детально поінформувала про можливість отримати компенсацію єдиного соціального внеску на створення нового робочого місця у разі працевлаштування зареєстрованих безробітних осіб.

Завершуючи зустріч заступник директора центру зайнятості Світлана Аляб’єва звернула увагу на обов’язки служби зайнятості щодо обміну інформацією із управлінням Держпраці у Вінницькій області, з питань, які належать до компетенції обох сторін.