25.07.2019 | 16:11

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.      

Відповідно до Угоди визначено чотири професії для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в будівельній галузі Держави Ізраїль, а саме: опалубники (будівельні роботи), арматурники (робота з металом), штукатури та плиточники. Бажаючі подають заявку, проходять відбір щодо своєї професійної придатності, проходять медичний огляд, знайомляться з термінами та умовами перебування в країні, з режимом роботи, оплатою праці.

Прикладом успішної співпраці в цьому напрямку є досвід Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, фахівцями якої в липні 2019 року було зорієнтовано  безробітного Ігоря Гемського, що виявив бажання працевлаштуватися в державі Ізраїль.

Попри велику кількість претендентів він успішно пройшов співбесіду та тести професійної компетенції на відібраних Ізраїльською стороною екзаменаційних майданчиках в м. Києві. З  2 липня 2019 року він працює на закордонній ниві на будівництві. Роботою задоволений, роботодавці та колеги доброзичливі, а після робочого дня вистачає часу і на відпочинок. Дуже приємно, що завдяки зусиллям спеціалістів служби зайнятості доля безробітного змінилася на краще та й працювати з безробітними, які мають бажання знайти роботи дуже приємно, адже ми вболіваємо за кожного, хто був працевлаштований завдяки нашим послугам.