15.01.2020 | 10:27

Міні-ярмарки вакансій у Вінницькому міському центрі зайнятості традиційно відбуваються щовівторка. Роботодавці міста охоче використовують сервісний майданчик служби зайнятості для оперативного укомплектування вільних робочих місць. Тай шукачі роботи активно відвідують такі заходи, проходять співбесіди з роботодавцями, працевлаштовуються.

Минулого року 59  таких ярмарок організували фахівці центру зайнятості, в яких взяли участь 182 роботодавці. Приємно відмітити і результат проведеної  роботи – 228 працевлаштованих, які знайшли роботу завдяки участі у ярмарках вакансій.

От і 14 січня 2020 року, відбувся міні-ярмарок для укомплектування вакансій ПП «Легіонер», під час якого Оксана Чорна та Ірина Гульченко, рекрутери міського центру зайнятості презентували присутнім діяльність сектору рекрутингу та он-лайн послуги служби зайнятості.

Ігор Мандренко, начальнику відділу кадрів приватного підприємства «Легіонер» презентував шукачам роботи актуальні вакансії охоронника, техніка з сигналізації, диспетчера, а також надав детальну інформацію про умови праці, заробітну плату на підприємстві, відповів на запитання. Претенденти на працевлаштування в охоронну організацію відразу проходили попередню співбесіду і домовлялися про подальше стажування на робочому місці.