12.07.2018 | 16:45

Однією з форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників служби зайнятості дає більш ефективний результат. Він є одним з найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів. Задля пошуку кандидатів на вакантні місця у Барській районній філії Вінницького обласного  центру зайнятості 11 липня проведено міні-ярмарку вакансій.

«Метою проведення ярмарки вакансії є забезпечення безробітних  які шукають роботу, інформацією про вакансії, стан ринку праці, можливості проходження індивідуального навчання безпосередньо на виробництві, а також задоволення потреб роботодавця у робочій силі» - наголосив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Володимир Казьміров.

Помічник голови правління з загальних питань та кадрів та головний економіст ПрАТ «Барський машинобудівний завод» Тетяна Латковська і Сергій Китайчук особисто презентували вакансії «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», а також з кожним безробітним зокрема, хто зацікавився пропозицією роботодавця, було проведено   індивідуальну співбесіду та ознайомлено з умовами праці.

«ПрАТ «Барський машинобудівний завод» займається виробництвом побутових котлів для індивідуального опалення та машин для харчової промисловості. Продукція, яку виготовляє підприємство користується попитом не тільки на території України, але ї за її межами» - розповіла Тетяна Латковська.

Вісімнадцять учасників міні-ярмарку ознайомилися із умовами праці   на заводі, рівнем заробітної плати, вимогами до працівників, графіком роботи. Дві  особи виявили бажання пройти навчання безпосередньо на підприємстві з подальшим працевлаштуванням.