24.12.2019 | 11:02

З метою працевлаштування безробітних та надання допомоги роботодавцю у підборі кадрів, 23 грудня 2019 року, фахівці Жмеринської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій за участю ВП «Вагонна дільниця» АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ».

Слід зазначити, між службою зайнятості та Вагонною дільницею впродовж багатьох років існує плідна та тісна співпраця. Це підприємство є одним із найбільших підприємств залізничного транспорту, на якому існує постійна потреба в працівниках, що дуже важливо для міста  залізничників.

На міні-ярмарку  роботодавець представив такі  вакантні посади як: екіпірувальник, контролер - приймальник, вантажник, інженер, старший майстер, юрисконсульт, бухгалтер, провідник пасажирського вагона, прасувальник, мийник-прибиральник, прибиральник та інші. Всі вакансії доступні для шукачів роботи  і на інтернет-порталі служби зайнятості.

Начальник відділу кадрів підприємства Валентина Кузик детально розповіла про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати.   Місце проведення робіт буде зосереджене у місті Києві. Оскільки робота за межами м. Жмеринки, підприємство передбачає забезпечення працівників житлом та відшкодування витрат на квиток (1 раз на місяць).

У  заході взяли участь   32   безробітних. Під час активного діалогу учасники зустрічі отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Маємо надію на позитивний результат та подальшу співпрацю.