22.08.2019 | 11:39

21 серпня 2019 року в Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для укомплектування вакантних посад ТОВ «ТАС АГРО ЗАХІД» та КП «Комунсервіс» Липовецької міської ради.

Захід відвідали 18 осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в районній філії в пошуках роботи.

Захід відкрила заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Каленюк, яка розповіла присутнім про ринок праці району та наявний перелік вакансій на сьогоднішній день.

Наталія Царук – начальник кадрової служби ТОВ «ТАС Агро Захід» та Тамара Смакогуз – контролер-ревізор КП «Комунсервіс» презентували свої підприємства, розповіли історію створення організацій, чисельність працюючих, чим займається кожне із них, про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці, соціальні гарантії в даних організаціях, а також відповідали на запитання присутніх.

Захід пройшов у цікавій та змістовній формі. Фахівці районної філії впевнені, ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.