26.07.2016 | 11:14

Днями Ладижинський міський центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення підприємства Філія «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», за участю заступника директора центру зайнятості Олени Митченко, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Тетяни Кравчук, заступник директора з персоналу Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Ганни Євшель.

Захід відбувся з метою укомплектування вакансії слюсаря-ремонтника, кухонного робітника, вантажника, підсобного робітника та формування у безробітних громадян мотивації до роботи на підприємстві.

В міні-ярмарку вакансій взяли участь 15 безробітних громадян.

Олена Митченко ознайомила присутніх із станом ринку праці міста та соціальними послугами, які надає служба зайнятості.

Представник роботодавця розповіла про перспективи розширення виробничих потужностей підприємства з впровадженням інноваційних розробок та поінформувала учасників про умови виробництва, санітарно-гігієнічні умови, безпеку праці, перспективи професійного зростання та особливості соціального забезпечення. Також Ганна Євшель охарактеризувала кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади в розрізі замовлених вакансій, розмір заробітної плати та про пакет соціальних послуг.

В результаті проведення співбесід з претендентами на вакансії видано 3 направлення на працевлаштування, 4 безробітних виявили бажання поспілкуватись безпосередньо на виробничій дільниці.