31.07.2019 | 09:58

З метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби роботодавців міста, 30 липня 2019 року, у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення товариства з обмеженою відповідальністю «Євровікна» та гаражного кооперативу «Пирогово».

В заході взяли участь більше 20 безробітних громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і зацікавилися перспективою працевлаштування на зазначених підприємствах. Під час роботи міні-ярмарку Оксана Чорна та Ірина Поліщук -  фахівці міського центру зайнятості надавали усім бажаючим консультації.

До уваги учасників міні-ярмарку  були представлені такі актуальні вакансії:

на ТОВ «Євровікна» - складальник вікон, майстер з монтажу вікон,  комірник,  комплектувальник, водій категорії «В,С», вантажник;

на ГК «Пирогово» - бухгалтер. Рівень заробітної плати у представлених вакансіях – від 7000 грн.

В ході  спілкування з учасниками заходу  представники роботодавців Валентина Романець та Анатолій Трофимчук надали детальну інформацію про умови праці, графік роботи, системи преміювання тощо. В результаті - п'ятеро шукачів роботи виявили бажання ознайомитися з умовами праці безпосередньо у роботодавця.