26.01.2023 | 10:49

Урядовий проект «єРобота», який спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць, дав можливість реалізувати бізнес-задуми пану Костянтину з Херсона.

Герой нашої історії більше 10 років, разом з дружиною, працював у сфері виробництва крафтового морозива за італійською технологією. До 24 лютого 2022 року виробляли та реалізували смачну продукцію у місті Херсоні. Новим місцем проживання обрали Вінницю, де успішно продовжують займатися улюбленою справою та радувати людей смакотою.

«Справа всього життя, у яку я вкладаю частину своєї душі», - коментує власний бізнес проект наш герой.

І от, цьогоріч, Костянтин, залучивши кошти мікрогранту, налагоджує виробництво морозива у Вінниці.

«Останнім часом все більше людей приділяють увагу здоровому та натуральному харчуванню. А для виготовлення морозива ми закуповуємо найякісніші інгредієнти: фермерські молоко та вершки, бельгійський шоколад, горіхи, фрукти та ягоди..», - ділиться секретами успіху Костянтин.

В перспективі – збільшення обсягів виробництва та реалізації крафтової продукції у власних кафе. Служба зайнятості бажає успіхів у здійсненні задумів і готова допомогти з підбором кадрів на новостворені робочі місця!