19.07.2022 | 15:21

Мікрогрант на розвиток власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота» може отримати діючий суб’єкт мікропідприємництва (фізична особа-підприємець або юридична особа), а також особа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність.

Основна умова отримання мікрогранту: створення робочих місць.

Мікрогранти надаються в сумі:

від 50 тис. грн до 150 тис. грн. – за умови створення одного робочого місця;

від 50 тис. грн до 250 тис. грн. – за умови створення двох робочих місць.

Заява на отримання мікрогранту та бізнес-план подається через портал «Дія».

Оцінювання бізнес-плану здійснює Державна служба зайнятості.

Уповноважений банк (АТ «Ощадбанк») проводить перевірку ділової репутації отримувача.

Кошти в межах мікрогранту надаватимуться у безготівковому вигляді на придбання обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оплату оренди нежитлового приміщення, за умови, що така плата становить не більше 25% розміру мікрогранту. Повернення отриманих коштів відбувається шляхом сплати податків та зборів, передусім за працевлаштованих осіб.

У разі невиконання обов’язкової умови договору – створення робочих місць, отримувач зобов’язаний повернути різницю між сумою отриманого мікрогранту та фактично сплаченими податками, зборами (обов’язковими платежами), єдиним внеском на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Детальніше про програму: Постанова КМУ №738 від 21 червня 2022 р. 

Консультацію щодо отримання мікрогранту можна отримати у фахівців служби зайнятості.

Звертайтесь на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0 (432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa.