16.10.2020 | 13:44

Армія загартовує юнаків та робить їх мужніми, витривалими, справжніми воїнами. Там, на Сході нашої країни, де розгорнуті бойові дії, кожний солдат тримає свою оборону.

Чи замислювався юнак з Івано-Франківщини, коли ще навчався в школі та вирішив обрати професію лікаря-стоматолога, що життя, як вирій, понесе його далеко від дому.

Іван Пристай у червні 2014 року закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, за спеціальністю «Стоматологія». Інтернатуру хлопець проходив у Київській військово-медичній академії. Події на Сході не залишили юнака байдужим. По розподілу був направлений на службу в десантно-штурмову бригаду військовим лікарем-стоматологом. Його зброєю стали стоматологічні інструменти.

«Дбати про фізичне здоров’я військових на фронті не менш важливо, як і тримати автомат», - розповідає Іван.

За контрактом Іван Пристай служив на передовій до 2019 року, а після закінчення контракту приїхав до дружини на Ямпільщину у Вінницьку область.

В умовах мирного життя потрібна була робота. Проте знайти було її складно. У жовтні 2019 року Іван Пристай по допомогу у працевлаштуванні звернувся до Ямпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Разом з кар’єрним радником пропрацьовували різні варіанти пошуку роботи.

Коли ти маєш мету та твердо прагнеш її досягти, успіх завжди прийде. Серед роботодавців, з якими співпрацює Ямпільська районна філія, є підприємець Наталія Сеничич. Вона є співвласником приватної стоматологічної поліклініки у м. Ямпіль. Разом з чоловіком вирішили створити ще одне робоче місце. Саме до неї і отримав Іван направлення на роботу. У вересні 2020 року Іван Пристай, демобілізований учасник АТО, був працевлаштований.

«Роботою задоволений, бо люблю свою професію. Хочу побажати усім, щоб робота була на благо розвитку нашої держави та під мирним небом!», - каже Іван Пристай.