17.08.2022 | 15:25

На Вінниччині триває робота щодо оформлення мікрогрантів на розвиток або започаткування власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота».

За перших два періоди до Вінницької обласної служби зайнятості вже надійшло майже 200 звернень від фізичних та юридичних осіб на отримання мікрогранту. За результатами перевірки ділової репутації та оцінювання бізнес-планів грантові кошти на розвиток бізнесу отримають 39 заявників із Вінницької області на загальну суму майже 9 млн. грн. Відповідно до укладених угод з отримувачами мікрогрантів, найближчим часом на Вінниччині з’явиться 68 нових робочих місця.

Серед напрямків підприємництва, в яких заявники планують реалізувати себе, найчастіше зустрічаються такі як вирощування сільськогосподарської продукції, продаж продуктів харчування, артезіанської води, пошиття одягу, манікюрний сервіс.

Прийом заявок на отримання мікрогрантів триває. Основною умовою отримання мікрогранту є створення робочих місць. Нагадаємо, подати заявку та бізнес-план можна на порталі Дія https://is.gd/KT7RoW