26.11.2021 | 09:34

У сучасних реаліях нелегко знайти гідну роботу навіть молодим та досвідченим фахівцям, не кажучи вже про осіб передпенсійного віку. Проте наполегливість у пошуках роботи та бажання працювати дають позитивний результат.

У жовтні 2021 року до Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості звернувся Іван Бабій. Деякий час він не працював з поважних причин а тепер, незважаючи на наявність загального страхового стажу понад тридцять років, йому вкрай необхідна робота, щоб мати заробіток до призначення в наступному році пенсійних виплат. Безробітний погоджувався на будь-яку роботу, навіть не за місцем проживання, так як виплату допомоги по безробіттю йому було скорочено на три місяці через звільнення з останнього місця роботи за власним бажанням у 2017 році.

Після трьох співбесід Іван Йосипович отримав відмову роботодавців,  та четверта виявилася результативною. Фермерське господарство «Нива-Лан» подало вакансію підсобного працівника для прибирання складських приміщень. Іван Бабій відразу виявив бажання пройти співбесіду у роботодавця. Не зупинило чоловіка ні те, що до роботи необхідно добиратися, ні те, що вік поважний, ні настання холодів.

З 19 листопада 2021 року Іван Бабій працює прибиральником складських приміщень у ФГ «Нива-Лан». Це, в черговий раз доводить, що людина, яка має бажання працювати, завжди знайде роботу.