15.01.2020 | 15:26

З першого січня 2020 року служба зайнятості впроваджує в роботу інститут «Консультант роботодавця». Основною метою впровадження «Консультанта роботодавця» є розробка комплексного підходу до вирішення завдань побудови взаємовідносин з роботодавцями на основі новітніх тенденцій розвитку економіки, ринку праці та соціальної сфери (з урахуванням світових практик).

14 січня 2020 року директор Шаргородської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Ніна Кушнір зустрілася з Володимиром Кутніком, начальником відділу освіти з метою підписання договору про співпрацю.

Відповідно до договору сторони зобов’язуються шляхом об’єднання власних зусиль співпрацювати, задля оперативного підбору працівників, відповідно до потреб та вимог роботодавця.

Володимир Кутнік повідомив, що наразі у відділі освіті є вакансії вчителя молодших класів, вчителя хімії - біології, вчителя математики - фізики.

Для здійснення якісного підбору претендентів на заявлені вакансіїпосаду, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталя Бондарчук в ролі консультанта роботодавця та інспектор з кадрів відділу освіти Валентина Мельник погодили вимоги до кандидатів згідно поданих вакансій, обговорили перспективи подальшої співпраці.

В свою чергу, Ніна Кушнір, директор філії проінформувала про розвиток електронних сервісів, що можуть максимально спростити взаємодію служби зайнятості та роботодавців, та забезпечать обмін інформацією в режимі он-лайн.