10.08.2022 | 16:10

У Вінниці на Соборній відкрилася нова кондитерська Perfetto. Це релоковане з Херсону виробництво морозива та солодощів.

Власниця закладу Анна Воскобойник розповіла, що зараз у її команді  десятеро працівників. Завдяки наполегливій роботі бізнес на новому місці стартував успішно. У найближчих планах розширення діяльності та створення нових робочих місць.

Наразі має вакансії бармена, кондитера, прибиральника службових приміщень. Від початку жінка намагалася укомплектувати штат самотужки. Згодом звернулася до Вінницького міського центру зайнятості. Саме тут найбільша база вакансій та претендентів різної кваліфікації на їх заміщення.

 Особистий консультант роботодавця Оксана Кислиця побувала на підприємстві. Не забарилися і з першими результатами. Так у кондитерській з`явився «бармен-касир». Молодий спеціаліст також не з місцевих, але дуже швидко вподобав і нову роботу, і клімат у колективі. Усі у ньому ставляться один до одного доброзичливо.

Вдалий початок партнерських відносин між усіма сторонами стане точкою відліку на шляху до загального процвітання та розвитку. Принаймні, у цьому впевнені всі наші герої.

Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням ТУТ 

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa