13.01.2020 | 14:39

Втрата роботи – це досить неприємна, а іноді і драматична річ. Як в цій ситуації не зламатися? Як залишитися корисним суспільству та пришвидшити своє працевлаштування? Ряд цих та інших питань турбують багатьох працівників районних державних адміністрацій, де йде процес оптимізації чисельності державних службовців.

Не оминули ці питання і Сергія П., який працював в Чернівецькій районній державній адміністрації фахівцем з інформаційних технологій. Проте загартований життям, колишній АТОвець не склав руки. Зрозумів, треба діяти, а тим більше, коли доля дає шанс почати нову сторінку професійної кар’єри.

«Коли нас попередили про вивільнення, - каже Сергій, - я зрозумів, що потрібно щось робити на упередження, не чекаючи дати звільнення. Завдяки тому, що до районної державної адміністрації приходили представники Чернівецької районної філії Вінницького ОЦЗ, я ознайомився з послугами служби зайнятості та з наявними вакансіями району. Отже, я почав шукати роботу та звернувся по допомогу до служби зайнятості».

На момент звернення Сергія до районної філії, фахівці Чернівецької районної філії Вінницького ОЦЗ вже більше місяця не могли підібрати кандидатуру в Чернівецький районний суд на посаду фахівця з інформаційних технологій. А Сергій мав необхідні навики і стаж роботи щоб стати претендентом для працевлаштування на цю посаду.

І ось 2020 рік для Сергія розпочався вже на новій роботі, у новому колективі.

Як працюється на новому місці Сергію? Каже: «Добре. Головне мати бажання працювати, не втрачати надію, самостійно збагачувати свої знання і рухатися вперед. А мені є чого прагнути, бо маю сім’ю, про яку дбаю».