26.07.2019 | 10:45

Жіночий клуб «Берегиня» - це місце дружнього спілкування й обміну досвідом, а також нових знайомств та цікавих зустрічей. До проведення занять залучаються успішні жінки - підприємниці, психологи, майстри різних ремесел, зокрема з вишивки та бісероплетіння, майстри перукарської майстерності.

Ось і 25 липня 2019  року знову відкрив свої двері жіночий клуб «Берегиня». На зустріч зібралися жінки до 35 років зі своїми донечками, майбутніми берегинями роду.

Наталія Стовбчата - педагог соціальний, Жмеринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжила висвітлювати надзвичайно важливе питання для жінок це - влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, впровадження послуги сімейного патронату над дитиною з метою пошуку кандидатів в патронатні вихователі та впровадження наставництва над дітьми, які перебувають у закладах для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей.

Також перед аудиторією виступила майстер художньої вишивки стрічками Наталя Сімчук, яка продовжила знайомити з історією вишиванки, як український оберіг та провела майстер – клас з вишивання. Учасниці зацікавилися технологією вишивання на Вінниччині та спробували своїми руками вишити хоч простий , але візерунок.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері, всім було цікаво  та весело. Наступне зібрання призначено на серпень місяць.