20.03.2018 | 12:55

В Жмеринському міськрайонному центрі зайнятості станом на 01 березня 2018 року перебуває 232 особи вразливих груп населення, з них 156 осіб передпенсійного віку, 22 особи - люди з інвалідністю, 22 особи-учасники АТО, 44 особи -жінки, які мають малолітніх дітей, 5 осіб - ВПО.  Для  забезпечення підтримки і надання послуг малоконкурентним на ринку праці групам населення за підходом кейс-менеджменту були запрошені  до співпраці соціальні партнери.

19 березня 2018 року в Жмеринському МРЦЗ провели круглий стіл на тему: «Забезпечення підтримки і надання послуг вразливим групам населення за підходом кейс-менеджменту». На засідання круглого столу були запрошені соціальні партнери – представники міського управління праці та соціального захисту населення, районного управління соціального захисту населення, управління сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради, Районний центр соціальних служб дітей та молоді, служби у справах дітей Жмеринської РДА, управління освіти Жмеринської міської ради, Жмеринського бюро правової допомоги, Жмеринської військової  спілки ветеранів.

Відкрила засідання директор Жмеринського МРЦЗ Тетяна Когут, яка  проінформувала соціальних партнерів щодо надання послуг вразливим категоріям населення за підходом кейс-менеджменту.

«Основне завдання кейс-менеджменту є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які  відносяться до  вразливих груп населення на ринку праці, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентоздатності шляхом: розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг» - зазначила начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Гуменюк.

Начальник жмеринського бюро правової допомоги Віталій Цимбал розповів, що вчасна правова допомога, гарантує людям ефективний захист їхніх прав.

За результатами круглого столу його учасники домовились про здійснення спільних дій і заходів з метою підвищення рівня соціального захисту населення. Залучення до ринку праці найбільш вразливих верств населення, шляхом впровадження процедур профілювання та застосування підходу «кейс-менеджмент», інформування про послуги, проекти і програми, які надаються і проводяться Сторонами.

Також учасники підписали  угоди про співпрацю у сфері надання  допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг.