25.11.2019 | 15:27

На виконання плану спільних заходів з профорієнтації Калинівської районної філії та Калинівського міського відділу освіти 22 листопада 2019 року в  Калинівській ЗОШ №2-гімназії та Калинівської ЗОШ №3 для учнів 10-11 класів, відбулася низка презентацій навчальних закладів Заходи організовано  фахівцями філії  спільно з адміністраціями шкіл.

Розпочала захід фахівець філії Любов Владичук, надавши інформацію учням щодо профорієнтаційних послуг служби зайнятості та про інноваційну розробку служби зайнятості - мобільний додаток «Центр професійної орієнтації», який надає можливість отримати інформацію про світ професій, скористатись інформацією про навчальні заклади, професії тощо.

Старшокласники дізнались про можливість безкоштовно пройти тестування та отримати звіт, який допоможе зорієнтуватися при виборі майбутньої професії, на базі он-лайн-версії системи профорієнтаційної діагностики та консультування – «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

В наступній частині заходу до профорієнтаційної зустрічі долучилися представники Вінницького державного педагогічного університету імені М.Коцюбинського, Донецького національного університету імені В.Стуса та Вінницького кооперативного інституту. Вони змістовно та доступно презентували свої навчальні заклади, історію створення вишів, напрями та спеціальності, які будуть актуальні при вступній кампанії 2020 року, інноваційні програми для студентства. Випускники цікавилися переліком конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО відповідно до напрямів вступу у ВУЗи, наявністю гуртожитків, умовами отримання стипендії, дозвіллям.

По закінченню зустрічі старшокласники отримали буклети для подальшого ознайомлення з навчальними закладами.