30.07.2019 | 10:07

Яскравими і сповненими позитивними емоціями та дружньою атмосферою запам’ятаються вінницьким школярам-учасникам літніх таборів, інтерактивні заходи організовані фахівцями з профорієнтації Вінницького міського центру зайнятості. 

Так, днями Ганна Доріф та Ольга Левчук, фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вінницького міського центру зайнятості провели «Марафон професій»  для двадцяти п’яти відпочивальників літнього табору IT-SCOUTS на базі Вінницького національного технічного університету. 

Діти дізналися про штучний інтелект, робототехніку, мехатроніку і такі професії майбутнього, як проектувальник та оператор роботів, інженер-електронік, сервісний інженер з робототехніки, програміст з робототехніки, розробник додатків для телефонів; фахівець з 3D.

Вміло і цікаво, у формі гри, фахівці служби зайнятості ознайомили учнів з сучасними тенденціями на світовому та національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.