12.07.2022 | 14:45

Тетяна - з Луганщини, де більше 10 років працювала економістом з планування у великому колективі Луганської теплової електричної станції. Як усі українки, жила мирним сучасним життям, виховувала сина.

«З квітня 2022 року, ми у Вінниці. Прихистили нас родичі, допомогли зорієнтуватися з навчальним закладом для дитини, а за допомогою у влаштуванні на роботу порадили звернутися до Вінницького міського центру зайнятості», - розповідає Тетяна.

У червні Тетяна стала на облік, як безробітна внутрішньо переміщена особа. Під час першого знайомства з кар’єрним радником, дізналася необхідну інформацію про стан ринку праці міста, актуальні пропозиції роботи та обговорила з фахівцем можливі перспективи.

Особливу увагу Тетяни привернула «гаряча» пропозиція від ДОННУ імені Василя Стуса, куди шукали диспетчера.

Варто відмітити, що саме на базі цього університету, у 2004 році, Тетяна здобула освіту економіста з фінансової роботи. Хоча уже далеко позаду студентські роки, Тетяні захотілося працювати саме в цьому навчальному закладі.

Претендентку з такою мотивацією, набутим професійним досвідом та комунікативними здібностями роботодавець взяв на роботу без вагань.

На початку липня Тетяна приступила до роботи на посаді диспетчера Донецького національного технічного університету імені Василя Стуса.

Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням ➡️ https://cutt.ly/XR3V2MK.

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa.