08.08.2019 | 09:35

«Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті» - так радив китайський мудрець Конфуцій.

За таким девізом працює колишній безробітний Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Владислав Штефанюк, який, отримавши одноразову допомогу по безробіттю, сьогодні реалізує власний бізнес-план «Комп’ютерний сервіс «NEXT».

«Мені завжди подобались комп’ютери - зазначає Владислав.- Саме тому після закінчення школи обрав навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». Сьогодні моя мета, щоб жителі нашого району мали можливість відремонтувати свою комп’ютерну техніку  тут на місці, без необхідності везти її  до сервісу в обласний центр. У Тростянецькому та сусідніх районах немає жодного сервісного центру, який міг би надавати послуги по перепайці BGA-мікросхем. Тому клієнти змушені шукати сервісні центри у м. Вінниці. Закупівля спеціального обладнання вирішила б проблему доступності даного типу ремонту. Проте, надання таких послуг потребує значних капіталовкладень. Тому, коли фахівці філії запросили мене на презентацію грантового конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), я зрозумів, що участь у ньому - це чудова можливість залучення додаткових коштів для подальшого розвитку власної справи».

Конкурс проходив за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА та спілки підприємців «Стіна».

Приємно зазначити, що Владислав став одним із переможців, його бізнес-план був гідно оцінений членами конкурсної комісії.

Бажаємо Владиславу не зупинятися на досягнутому та продовжувати реалізацію своєї мрії.