02.08.2022 | 16:14

До Вінницького міського центру зайнятості звернулася переселенка Ольга, яка разом з мамою та двома дітьми переїхала до Вінниці з Бахмута.

До переїзду жінка працювала продавцем непродовольчих товарів на ТОВ «Гведеон», тож планувала шукати роботу у сфері торгівлі.

З наявного переліку пропозицій роботи у торговельних закладах міста найбільш привабливою для Ольги виявилася вакансія продавця хлібопекарських та кондитерських виробів. З’ясувалося, що й продовольчий магазинчик розташований недалеко від місця проживання жінки.

Співбесіда пройшла вдало, роботодавець серед інших претендентів віддав перевагу Ользі - «готовому» професіоналу сфери обслуговування.

Уже тиждень наша героїня трудиться в команді працівників «Першої Пекарні Твого Міста».

«Робота мені дуже подобається. Запах ароматної випічки, кориці, ванілі додає кожному з нас енергії і сили!», - з задоволенням розповідає свої враження від нової роботи Ольга.

Якщо вам також потрібна робота або працівники, звертайтеся до Вінницького міського центру зайнятості або до філій Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням: https://cutt.ly/XR3V2MK

 

Гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості 0(432) 55-17-96, +38 (063) 814-53-38, +38 (050) 195-09-24.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця  https://t.me/DCZ_Vinnytsa