17.06.2016 | 13:29

З метою вирішення нагальних питань та професійної адаптації 16 червня 2016 року фахівці Мурованокуриловецького районного центру зайнятості провели семінар для військовослужбовців та учасників АТО. До проведення заходу також долучились представник Управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Михайловська та виконувач обов’язків військового комісара району Віктор Пастух.

Відкрив семінар директор центру зайнятості Володимир Мельник, поінформував присутніх щодо стану ринку праці району та зауважив, що сьогодні необхідна координація дій всіх державних органів для всебічної допомоги демобілізованим воїнам у вирішенні їхніх проблем, зокрема поглиблення соціального партнерства, спрямованого на вдосконалення системи інформаційної, профорієнтаційної роботи та психологічної підтримки демобілізованих військовослужбовців.

Фахівець з питань зайнятості Анатолій Гончар розповів про широкий спектр послуг, які надає служба зайнятості, зокрема пошук підходящої роботи відповідно до освіти, кваліфікації та професійного досвіду безробітного, ознайомив з вакансіями, актуальними на ринку праці, надав рекомендації щодо пришвидшення працевлаштування.

Ольга Михайловська розповіла присутнім про пільги, які гарантує держава для зазначеної категорії громадян.

На завершення заходу учасники семінару отримали інформаційні та методичні матеріали, в тому числі дорожні карти щодо забезпечення соціальних гарантій військовослужбовцям та учасникам АТО.