13.09.2018 | 13:28

12 вересня 2018 року Вінницький обласний центр зайнятості провів прес-тур на новостворене підприємство у Чечельницькому районі.

ТОВ «Villa Milk», яке розташоване в с.Каташин та проходить завершальні етапи будівництва, спеціалізуватиметься на  виробництві еко-продукції з молочної сировини.

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галини Скоковська зазначила, що співпраця з підприємством лише набирає обертів. Чечельницька районна філія продовжує підбір персоналу на виробництво. Тож роботодавець зможе скористатись послугою служби зайнятості щодо компенсації єдиного соціального внеску і надалі, так як він створив нові робочі місця.

«Велика повага є до тих роботодавців, що не нехтують легальним працевлаштуванням та виплачують гідну заробітну плату працівникам. Створення робочих місць збереже трудові ресурси для рідного краю», - зазначила Г. Скоковська.

Чечельницькою районною філією обласного центру зайнятості в цьому році вже працевлаштовані  двоє безробітних на ТОВ «Villa Milk»з компенсацією  витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.  В першу чергу у підприємства була потреба на посади інженер-енергетик та технолог виробництва.

В рамках прес-туру  побували на ТОВ «Агрофірма «Україна-О» - молочній фермі, що розташована поряд з майбутнім молокозаводом, в пекарні, тракторному стані та елеваторі СТОВ АФ «Ольгопіль», що спеціалізується на виробництві зернових і технічних культур: пшениці, ячменю, сої, ріпаку, кукурудзи, цукрових буряків, вівса, соняшника, займається тваринництвом.

Під час перебування в с. Ольгопіль, директор Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ Олена Котенко розповіла: «Загалом чисельність громадян с.Ольгопіль, що  звернулися за послугами служби зайнятості  протягом січня–серпня 2018 року  склала 120 осіб, з яких  87  мали статус безробітного. З них працевлаштовані 58 осіб за направленням служби зайнятості, в т.ч. 37 осіб на  СТОВ АФ «Ольгопіль». Станом на 01 вересня 2018 року на обліку перебувають 40 безробітних з цього села».

СТОВ АФ «Ольгопіль» є яскравим прикладом соціально-відповідального бізнесу. Павло Каленич – засновник, власник і директор агрофірми «Ольгопіль», дбає про своїх односельчан та жителів Чечельницького району. В інфраструктурі села рука господарника видно одразу. Пишаємось, що такий роботодавець тісно співпрацює з службою зайнятості.