02.04.2024 | 13:30

Сьогодні, 2 квітня 2024 року, директорка Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська взяла участь у робочій зустрічі Регіональної Ради підприємців при Вінницькій ОВА.

Галина Петрівна розповіла про ряд державних програм для роботодавців, які реалізовуються через службу зайнятості. Окремо зупинилась на можливостях отримати мікрогрант або грант для створення або розвитку власної справи.

 

Також Галина Скоковська поінформувала про створення в Україні платформи Зроблено в Україні, перший регіональний офіс якої днями відкрили у Сумах. У планах – до кінця року відкрити такі офіси у всіх великих містах на базі центрів зайнятості.

«Насамперед, створення таких офісів націлено на мікро- та малий бізнес. Тут підприємці зможуть отримати консультації щодо програм підтримки від Уряду у межах «Зроблено в Україні». А ще фахівці допоможуть створити бізнес-план, подати заявку на грант чи мікрогрант, проконсультують щодо розв'язання проблем, які виникають у підприємців», - прокоментувала Галина Скоковська.